جراحی بینی در تهران

جراحی بینی در تهران : جراحی بینی یا رینوپلاستی یکی از جراحی های زیبایی است که با هدف بهبود شکل ظاهری بینی همراه با بهبود مکانیزم تنفسی انجام می شود و می تواند موجب افزایش زیبایی چهره و همچنین ایجاد تناسبات بیشتر میان بینی و دیگر اعضای صورت شود.

بینی یکی از اثرگذارترین اعضا در زیبایی چهره است ، از این رو بدیهی است که افراد در صورت وجود هر گونه عیب و نقصی در بینی خود دچار کاهش اعتماد به نفس شده و درصدد رفع این عیوب می باشند.

بنابراین گرایش به زیبایی و رفع نقایص بینی ، سبب افزایش شمار جراحی زیبایی بینی در سرتاسر جهان شده است که این آمار در کشور ما نیز رو به افزایش است.

یک جراحی بینی در صورتی موفقیت آمیز تلقی می شود که بتواند علاوه بر حفظ عملکرد اصلی بینی به اصلاح فرم بینی و اشکالات آن پرداخته و به زیبایی بینی بیانجامد.

قاعدتا این مسئله ، در گرو انتخاب بهترین جراح بینی می باشد که بتواند کسب نتایج بهینه از جراحی بینی را برای متقاضی این جراحی رقم بزند.

بهترین جراح بینی از تجربه و تبحر بالایی در زمینه جراحی بینی برخوردار بوده و در جراحی بینی تنها به زیبایی بینی معطوف نشده و همراه با اصلاح فرم بینی ، حفظ مکانیزم تنفسی را نیز در اولویت کار خود قرار می دهد.

 

جراحی بینی در تهران

 

کاندیدای مناسب جراحی بینی

مناسب ترین افراد جهت انجام جراحی بینی ، اشخاصی هستند که در وهله اول از سلامت فیزیکی خوبی برخوردار باشند.

این افراد باید سن بلوغ را سپری کرده باشند ؛ چرا که امکان انجام این جراحی تا قبل از پایان سن رشد امکان پذیر نیست ، البته در برخی موارد ممکن است به تشخیص پزشک متخصص قبل از اتمام سن رشد بتوان این جراحی را انجام داد.

متقاضی جراحی بینی نباید دخانیات مصرف کند و در صورت استعمال نیز باید مصرف آن را از 2 ماه قبل از عمل ، به طور کامل قطع نماید.

دکتر علیرضا امامی ، یکی از بهترین جراحان بینی در تهران هستند که از سوابق درخشانی در زمینه جراحی بینی برخوردارند.

دلایل انجام جراحی بینی

شایع ترین دلایل جراحی بینی عبارتند از :

  • رفع قوز بینی
  • اصلاح فرم بینی
  • اصلاح کجی بینی
  • تصحیح عدم تقارن بینی
  • کوچک یا بزرگ کردن سایز بینی
  • کوچک کردن سوراخ های بینی
  • اصلاح غیرقرینگی سوراخ های بینی
  • اصلاح نوک بینی در بینی های افتاده

هزینه جراحی بینی در تهران

هزینه این جراحی به عوامل متعدد بستگی دارد و باید توسط جراح بینی تعیین گردد.

 

جراحی بینی در تهران

 

برخی از سوالات رایج مرتبط با جراحی بینی

آیا می توان در هنگام بارداری ، جراحی بینی انجام داد ؟

انجام جراحی بینی 2 ماه پس از زایمان ، بلامانع می باشد و بانوان می توانند یکماه بعد از جراحی بینی نیز اقدام به بارداری نمایند اما بهتر است بدین منظور مدت زمان بیشتری صبر کنند تا با عوارض کمتری مواجه شوند.

آیا با لیزر هم می توان جراحی زیبایی بینی را انجام داد ؟

خیر ، در حال حاضر نمی توان بینی را به وسیله لیزر تحت جراحی قرار داد و این مسئله صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و جنبه کاربردی ندارد.

از لیزر تنها می توان برای صاف کردن پوست بینی و رفع کک و مک استفاده کرد.