لیفت صورت

جراحی لیفت صورت به منظور برطرف کردن شلی و افتادگی پوست و همچنین از بین بردن چروک و خط خطوط پوست انجام خواهد شد. طی این جراحی برش ها در محلی ایجاد می شوند که بعد از عمل مشخص نباشند یا به کمک آرایش به راحتی پوشش داده شوند.

بسیاری از افراد بر این باورند که روش های بدون جراحی ليفت صورت موثر تر هستند، این در حالیست که ماندگاری لیفت از جراحی بیشتر است.

روش های لیفت صورت:

  • جراحی ليفت صورت
  • استفاده از کرم ليفت صورت
  • لیفتینگ صورت با مواد طبیعی
  • لیفت صورت با نخ ( بدون نیاز به جراحی )

لیفت صورت

کشیدن پوست صورت

یکی از عواملی که افراد اقدام به جراحی های زیبایی می کنند، افزایش اعتماد به نفس در آنها می باشد. با افزایش سن بر اثر عوامل مختلفی چون استرس، نور خورشید و غیره به روی پوست تاثیر منفی گذاشته و موجب شل شدن و افزایش چین و چروک صورت خواهد شد.

لیفتینگ صورت یا همان کشیدن پوست موجب شادابی و جوان تر شدن صورت می شود. همانطور که در بالا ذکر شد، لیفتینگ صورت روش های مختلفی دارد که هر کدام در مورد خاصی کاربردی هستند.

یکی از موثر ترین روش های لیفتینگ صورت ، استفاده از دستگاه می باشد. افرادی که صورت آنها ساختار استخوانی خوبی داشته و تنها نسج نرم صورت افتاده شده باشد و همچنین از چروک های ریز برخوردار هستند، کاندیدای مناسبی برای انجام این عمل می باشند.

توجه داشته باشید که با این عمل چروک های سطحی پوست تنها کمتر می شود و هدف اصلی این عمل کشیدن عضلات و فاشیا های زیر پوست می باشد.

این روش را می توان همزمان با لیفت گردن ، جراحی پلک ، لیفت ابرو و لیفت پیشانی انجام داد. از این رو هزینه نهایی ليفت صورت به این موضوع بستگی دارد که همزمان به چه عملی انجام شود.

میزان ماندگاری لیفت صورت چقدر است؟

عوامل متفاوتی چون سن ، جنس پوست و میزان کشیدن فاشیا ها و عضلات زیر پوستی به روی میزان ماندگاری ليفت صورت تاثیر گذار خواهد بود. توجه داشته باشید که این جراحی تنها مشکلات پدید آمده را اصلاح می کند اما نمی تواند از بروز چروک های جدید جلوگیری نماید.

سن مناسب برای لیفت صورت چیست؟

برای انجام این جراحی محدویدت سنی وجود ندارد و تها به ظاهر صورت فرد قبل از جراحی بستگی خواهد داشت.

آیا آثار برش های عمل جراحی لیفت صورت بعد از جراحی مشاهده می شود؟

خیر – این برش ها دقیقا در حاشیه چینی های طبیعی صورت ایجاد می شوند و در خط رویش مو ها پنهان خواهند شد.